
Гіпсовий горщик Mono S для кактусів і сукулентів, ємність для заливки свічок ⟷8.8см,↑7см
253 ₴
- Готово до відправки
- Код: IS3742
Гіпсове кашпо з кришкою "Mono S"
Гіпсові кашпо - це чудовий спосіб додати трохи стилю та елегантності до будь-якого приміщення. Гіпсові горщики можуть використовуватися для вирощування декоративних рослин, але вони особливо добре підходять для кактусів і сукулентів. Також Ви можете використовувати гіпсові кашпо для самостійного заливання свічок або як стильний елемент фотозони.
Гіпсові вироби виготовляються з високоякісного гіпсу, що робить їх міцними та довговічними. Вироби покриваються спеціальним захисним лаком для меншого забруднення виробів і легшого їх очищення. Вони також доступні в широкому діапазоні форм, кольорів і техніках що дозволяє знайти ідеальний варіант для будь-якого інтер'єру.
Кашпо "Mono":
- Розмір круглого кашпо: 8.8х8x7 см.
- Розмір кришки кашпо: 1х8 см.
Якщо потрібно кашпо з отвором на дні, уточнюйте при замовленні товару!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Кашпо |
| Виробник | Handmade |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для кімнатних рослин |
| Встановлення | Настільна |
| Матеріал | Гіпс |
| Форма | Кругла |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 88 мм |
| Висота | 70 мм |
| Вага | 0.3 кг |
| Об`єм | 0.15 л |
| Розмір кришки | |
| Розмір | 8х1см |
- Ціна: 253 ₴







