
Гіпсовий горщик Морська Мушля для кактусів і сукулентів, ємність для заливки свічок ⟷10,5см,↑4.5см Чорний
126 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Готово до відправки
- Код: IS3373
Гіпсове кашпо "Морська Мушля"
Гіпсові кашпо - це чудовий спосіб додати трохи стилю та елегантності до будь-якого приміщення. Гіпсові горщики можуть використовуватися для вирощування декоративних рослин, але вони особливо добре підходять для кактусів і сукулентів. Також Ви можете використовувати гіпсові кашпо для самостійного заливання свічок або як стильний елемент фотозони.
Гіпсові вироби виготовляються з високоякісного гіпсу, що робить їх міцними та довговічними. Вироби покриваються спеціальним захисним лаком для меншого забруднення виробів і легшого їх очищення. Вони також доступні в широкому діапазоні форм, кольорів і техніках що дозволяє знайти ідеальний варіант для будь-якого інтер'єру.
- Розмір Морської Мушлі: 10,5 х 4,5 см.
Якщо потрібно кашпо з отвором на дні, уточнюйте при замовленні товару!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Кашпо |
| Виробник | Handmade |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для кімнатних рослин |
| Встановлення | Настільна, Балконна |
| Матеріал | Гіпс |
| Форма | Фігурна |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 105 мм |
| Висота | 45 мм |
| Вага | 0.1 кг |
| Об`єм | 0.8 л |
- Ціна: 126 ₴










