
Горщик з гіпсу Оригамі для кактусів и сукулентів, емність для заливки свічок ⟷10.7х8.6см
170 ₴
Мінімальне замовлення — 40 шт.
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Немає в наявності
- Тільки оптом
- Код: IS3293
+380 (93) 467-17-06
Консультація по наявності товаруповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кашпо з гіпсу - це виріб, який виготовляється з гіпсу Г20 з пластифікатором і покритий захисним лаком всередині виробу, який є міцним і зносостійким матеріалом. Пластифікатор - це суміш для гіпсу, яка робить його більш міцним і водостійким матеріалом, ніж звичайний гіпс.
Додаткові послуги за одиницю виробу:
- +5грн - За виріб покритий захисним лаком.
- +10грн - За виріб в техніці Marble (Мрамор) + захисний лак.
- +10грн - За виріб з декором (поталь) + захисний лак.
- +30грн - За виріб з акриловим фарбуванням + захисний лак.
Відтінок кольору може трохи відрізнятися від представленого на фотографії, залежно від налаштувань вашого екрану, а також умов освітлення під час зйомки.
Характеристики:
- Міцність: Кашпо з гіпсу з пластифікатором є міцнішим за звичайний гіпс і може витримати значні навантаження.
- Зносостійкість: Кашпо з гіпсу також є зносостійким і не втрачає свій зовнішній вигляд з часом.
- Водонепроникність: Кашпо з гіпсу з пластифікатором менше піддається руйнуванню від вологи.
- Легкість: Кашпо з гіпсу є легким, тому його легко переносити.
- Екологічність: Кашпо з гіпсу є екологічно чистим матеріалом.
Горщик з гіпсу можна використовувати для різних цілей, включаючи:
- Для зберігання квітів: Кашпо з гіпсу - це стильний і безпечний спосіб зберігати квіти.
- Для зберігання інших предметів: Кашпо з гіпсу також можна використовувати для зберігання інших предметів, таких як біжутерія, ювелірні прикраси або косметика.
- Для заливання свічок: Гіпсове кашпо чудово підійде для починаючих майстрів зі свічковаріння або заливання свічок для Вашої особистої насолоди.
- Як декоративний елемент: Кашпо з гіпсу може бути використано як декоративний елемент у вашому будинку.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Кашпо |
| Виробник | Ручна Робота |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для кімнатних рослин |
| Встановлення | Настільна |
| Матеріал | Гіпс |
| Форма | Фігурна |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 107 мм |
| Висота | 86 мм |
| Вага | 0.4 кг |
- Ціна: 170 ₴
- Мінімальне замовлення: 40 шт.

