
Набір Рука Фатіми під пахощі та кашпо Лотос, для аромапаличок і пало санто Шоколадний
426 ₴
- Готово до відправки
- Код: IS3244
Гіпсовий набір "Рука Фатіми" та "Лотос" для медитації
До набору входять тільки вироби з гіпсу, такі як:
- Кашпо рука Фатіми: 15 х 12 см.
- Кашпо Лотос: 8.5 х 4 см.
Зануртеся в атмосферу розслаблення і комфорту з нашим набором підставок для Пало Санто і пахощів, та гіпсовим кашпо.
Гіпсові підставки для пахощів та Пало Санто дозволяють зручно і безпечно розмістити ароматичні палички та деревину, забезпечуючи їх стабільність і запобігаючи можливому пошкодженню поверхні.
Додайте до своєї колекції гіпсові кашпо які можуть використовуватися як ваза для сухоцвітів або горщик для заливки свічок, висадки сукулентів, міні кактусів і декоративного моху, які стануть елегантним акцентом вашого інтер'єру. Наш набір допоможе створити гармонійну композицію, де кожен елемент підкреслює красу і стиль Вашого приміщення.
І не забудьте про їх потенціал як елементів інтер'єру для фотозони - розмістіть елементи комплекту до Вашої фото композиції, створюючи привабливі фони для незабутніх знімків.
Гіпсові набори для медитації виготовляються з високоякісного гіпсу, що робить їх міцними та довговічними. Вироби покриваються спеціальним захисним лаком для меншого забруднення виробів і легшого їх очищення. Вони також доступні в широкому діапазоні форм і кольорів, що дозволяє знайти ідеальний варіант для естетичного задоволення або під інтер'єр.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Handmade |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 150 г |
| Висота | 20 мм |
| Ширина | 125 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Гіпс |
| Довжина | 150 см |
| Лотос | 8.5 х 4см |
| Колір | Шоколадний |
| Основні атрибути | |
| Стан | Нове |
- Ціна: 426 ₴






