
Гіпсовий набір для ванної кімнати Mix в техніці Terrazzo ручної роботи
540 ₴/комплект
- Немає в наявності
- Код: IS2349
Набір гіпсових кашпо "Mix" на овальній підставці в техніці "Тerrazzo"
До набору входять тільки вироби з гіпсу, такі як:
- Кашпо "Duo": 8 х 6.8 см.
- Кашпо "Sky": 8 х 4 см.
- Розмір овального кашпо: 18 х 9,5х 1,6 см.
Гипсовый набор для ванной комнаты – это отличный способ добавить уют и элегантность в Вашу ванную комнату. Он станет стильным дополнением к любому интерьеру и поможет Вам насладиться временем в ванной комнате.
Де і з якою метою можна використовувати набір:
- Для використання у ванній кімнаті в якості місткості для засобів гігієни.
- Для облаштування робочого місця мейкап чи майстрів манікюру, бровістів.
- Як фотореквізит.
- Як кашпо для зберігання ювелірних прикрас.
- Для зберігання дрібниць і канцелярського приладдя.
- Для висаджування декоративних рослин (сукулентів, кактусів тощо).
Його головна функція - естетична. Декоративне кашпо підбирають по стилю, кольору, формі, воно являється деталлю інтер'єру, штрихом у створенні необхідної атмосфери.
Гіпсові набори для ванної кімнати виготовляються з високоякісного гіпсу, що робить їх міцними та довговічними. Вироби покриваються спеціальним захисним лаком для меншого забруднення виробів і легшого їх очищення. Вони також доступні в широкому діапазоні форм і кольорів, що дозволяє знайти ідеальний варіант для естетичного задоволення або під інтер'єр.
Відтінок кольору може трохи відрізнятися від представленого на фотографії, залежно від налаштувань вашого екрану, а також умов освітлення під час зйомки.
Якщо потрібно кашпо з отвором на дні, уточнюйте при замовленні товару!
Є можливість замовити в різному кольорі та техніці виготовлення за індивідуальним замовленням в дірект !
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал | Гіпс |
| Тип | Контейнер для ватних дисків |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Колір | Різні кольори |
| Виробник | Handmade |
| Розмір овального кашпо | 18х9,5х1,6см |
| Розмір маленького кашпо "Sky" | 8.2х4см |
| Розмір великого кашпо | 8х6.8см |
- Ціна: 540 ₴/комплект










