
SALE
Уцінений набір кашпо, 12 шт. Кашпо для суккулентів. Гіпсові кашпо.
800 ₴
- Під замовлення
- Код: IS2262
Відправка з 01 травня 2026+380 (93) 467-17-06
Консультація по наявності товаруповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гіпсові кашпо "Mini" в кількості - 12шт.
Вироби мають дефекти та кольорові нерівності.
Кашпо "Mini":
- Розміри: 5х5,2см.
Відтінок кольору може трохи відрізнятися від представленого на фотографії, залежно від налаштувань вашого екрану, а також умов освітлення під час зйомки.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Кашпо |
| Виробник | Handmade |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для кімнатних рослин |
| Встановлення | Настільна |
| Матеріал | Гіпс |
| Форма | Фігурна |
| Колір | Різні кольори |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 50 мм |
| Висота | 52 мм |
| Вага | 0.08 кг |
| Об`єм | 0.04 л |
- Ціна: 800 ₴

