
Набір гіпсових кашпо Mini в техніці Terrazzo на підставці для кактусів і сукулентів, ємність для заливки свічок
426 ₴/комплект
- Немає в наявності
- Код: IS143
Гіпсові кашпо "Mini" на овальній підставці в техніці Terrazzo
Гіпсові кашпо - це чудовий спосіб додати трохи стилю та елегантності до будь-якого приміщення. Гіпсові горщики можуть використовуватися для вирощування декоративних рослин, але вони особливо добре підходять для кактусів і сукулентів. Також Ви можете використовувати гіпсові кашпо для самостійного заливання свічок або як стильний елемент фотозони.
Гіпсові вироби виготовляються з високоякісного гіпсу, що робить їх міцними та довговічними. Вироби покриваються спеціальним захисним лаком для меншого забруднення виробів і легшого їх очищення. Вони також доступні в широкому діапазоні форм, кольорів і техніках що дозволяє знайти ідеальний варіант для будь-якого інтер'єру.
Кашпо "Mini":
- Розміри кашпо: 4х7,5 см та 5х6,5 см.
Підставка овальна:
- Розмір: 18х9,5х1,6см.
Якщо потрібно кашпо з отвором на дні, уточнюйте при замовленні товару!
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 0.1 кг |
| Об`єм | 0.03 л |
| Висота | 40 мм |
| Ширина | 75 мм |
| Основні атрибути | |
| Виробник | Handmade |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Гіпс |
| Тип | Кашпо |
| Форма | Фігурна |
| Колір | Різні кольори |
| Призначення | Для кімнатних рослин |
| Встановлення | Настільна |
| Стан | Новий |
| Кашпо | |
| Розмір овального кашпо | 18х9,5х1,6см |
| Розмір кашпо | 6.5х5см |
- Ціна: 426 ₴/комплект



