
Набір ароматичних соєвих свічок в гіпсових кашпо Minimal в техніці Marble на підставці
903 ₴/комплект
- Немає в наявності
- Код: IS05
Набір ароматичних соєвих свічок "Minimal marble".
Набір ароматичних соєвих свічок в гіпсових кашпо в техніці "Marble" - це чудовий подарунок або самостійний комплект, який додасть атмосферу спокою і комфорту у вашому домі. Цей набір включає кілька ароматичних соєвих свічок, розміщених у гіпсових кашпо на гіпсовій підставці, які мають елегантний і стильний вигляд. Кожна свічка створює розслаблюючу атмосферу і надихає вас на відпочинок.
Гіпсові кашпо додають особливий шарм декору і стильно поєднуються з будь-яким інтер'єром. За допомогою цього набору ароматичних свічок в кашпо, ви зможете створити приємну атмосферу і насолоджуватись приємними ароматами в будь-який момент.
- Аромат : Orange.
- Розміри кашпо: 8 х 6.8см.
- Підставка овальна: 18х9,5х1,6см.
Відтінок кольору може трохи відрізнятися від представленого на фотографії, залежно від налаштувань вашого екрану, а також умов освітлення під час зйомки.
Коротко про переваги соєвих свічок:
-
Соєвий віск - це біологічно і екологічно чистий продукт, який не містить продуктів нафтопереробки.
-
За рахунок низької температури плавлення, горять повільніше і довше.
-
Соєвий віск абсолютно безпечний для шкіри.
-
Соєві свічки коптять на 90% меньше ніж парафінові.
-
При горінні свічка не перевищує рівень СО2 в повітрі.
-
Соєвий віск не залишає плям на одязі і меблях, його легко почистити за допомогою теплої води і мила.
Аромати "Композиції" :
Orgazmiс:
-
Верхні ноти: цитрус, ветивер, рожева герань.
-
Середні ноти: лаванда, цикламен, геліотроп, жасмин.
-
Базові ноти: пачулі, ванільний крем, амбра, мускус.
Tropical Forest:
Добре збалансований аромат, який посилений нотами повітря і солоної води.
-
Верхні ноти: нектарин, водяна лілія.
-
Середні ноти: пасіфлора, орхідея, гіацинт.
Sensual Vetiver:
-
Верхні ноти: мандарин, чорний перець, кардамон.
-
Середні ноти: гвоздика, ветивер, шкіра.
-
Базові ноти: ладан, мірра, сандал, мускус.
Aphrodisiac:
-
Верхні ноти: грейпфрут, лимон, мандарин, залене листя.
-
Середні ноти: жасмин, лілія, бамбук.
-
Базові ноти: евкаліпт, деревина.
Сitrus & Wood:
-
Верхні ноти: кафрский лайм, лимон, озон.
-
Середні ноти: базилік, чорний перець, огірок.
-
Базові ноти: ветивер, гвоздіка.
Fresh & Amber:
Свіжий і добре збалансований аромат.
-
Верхні ноти: яблуко, огірки, юзу.
-
Середні ноти: магнолія, тубероза, конвалія і свіжозрізані троянди.
-
Базові ноти: сандалове дерево, біла амбра.
Patchouli Intense :
Спокусливий та сміливий аромат, який пробуджує силу та впевненість.
- Верхні ноти: грейпфрут, бергамот та лимон.
- Середні ноти: перець, імбир, жасмин, водяні морські ноти, відтінок перцевої мʼяти,
- Базові ноти: пачулі, кедр, ветивер.
Strawberry Cheesecake
Апетитний аромат полуниці округляються гострими відтінками лимонної та апельсинової цедри що лежать на подушці ванілі, вершків, цукру
та хрусткого крекера.
- Верхні ноти: полуниця
- Середні ноти: лимонна, апельсинова цедра
- Базові ноти: ваніль, вершки, цукор.
Сaramel popcorn
Солодке та солоне, гурманська суміш попкорну яка вкрита карамеллю та морською сіллю.
- Верхні ноти: апельсин, кокос.
- Середні ноти: карамель, морська сіль, праліне.
- Базові ноти: попкорн, вершкове масло.
Verbena:
Аромат неймовірно стійкий який розкривається незвичайною квітковою нотою, а завершується цитрусом
Сotton:
Mono аромат який сповнений ніжним та ненав'язливими квітковими нотами, асоціюється з ароматом чистототи та свіжості.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Handmade |
| Країна виробник | Україна |
| Вид свічки | Свічка в посудині |
| Ароматизована | Так |
| Матеріал виготовлення | Соєвий віск |
| Колір | Синій |
| Час горіння | 20 годин |
| Кількість свічок в наборі | 2 шт. |
| Наявність підставки | 1 шт. |
| Діаметр свічки | 80 мм |
| Висота свічки | 68 мм |
| Вага свічки | 300 г |
| Свічка 2 | |
| Час горіння (година) | 20 |
| Вага | 300 г |
| Розмір | 8х6.8см |
| Підставка | |
| Розмір овального кашпо | 18х9,5х1,6см |
- Ціна: 903 ₴/комплект








