
Еко набір гіпоалергенних соєвих свічок у формі яєць, + підставка
1 090 ₴/комплект
1 057,30 ₴/комплект
- В наявності
- Код: IS2074ло
Соєві свічки у формі яєць із підставкою
Стримана естетика та природні форми, які гармонійно доповнюють інтер'єр. Набір має ніжний та акуратний вигляд, додає простору тепла без зайвих деталей.
Виготовлені із соєвого воску — екологічного матеріалу та не має різкого запаху. Підійдуть для тих, хто цінує комфорт і мінімалізм у деталях.
У наборі:
-
6 свічок у формі яєць
-
Час горіння до 4х годин кожна свічка
-
підставка для зручного розміщення
Особливості:
-
натуральна основа
-
м'яке горіння
-
ручна робота
Добре поєднуються з текстилем, деревом, керамікою. Можна використовувати як елемент декору або доповнення до плаття.
- Розмір підставки : 14 х10 см.
- Розмір свічки: 6,5 х 4,2 см
Коротко про переваги соєвих свічок:
-
Соєвий віск — це біологічно й екологічно чистий продукт, який не містить продуктів нафтоперероблення.
-
Завдяки низькій температурі плавлення, горять повільніше та довше.
-
Соєвий віск абсолютно безпечний для шкіри.
-
Соєві свічки коптять на 90% менше парафінових.
-
Під час горіння свічка не перевищує рівня СО2 у повітрі.
-
Соєвий віск не залишає плям на одязі та меблях, його легко почистити за допомогою теплої води та мила.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Handmade |
| Країна виробник | Україна |
| Вид свічки | Свічка-фігурка |
| Ароматизована | Ні |
| Матеріал виготовлення | Соєвий віск |
| Колір | Білий |
| Час горіння | 4 годин |
| Кількість свічок в наборі | 6 шт. |
| Наявність підставки | 1 шт. |
| Ширина свічки | 42 мм |
| Висота свічки | 65 мм |
| Вага свічки | 50 г |
| Матеріал ґніту | Бавовняний |
| Підставка | |
| Підставка | 14х10см |
| Свічка у формі Яйця | 6,5 х 4,2 см |
- Ціна: 1 057,30 ₴/комплект










