
SALE
Уцінений набір кашпо, 6 шт. Кашпо для суккулентів. Гіпсові кашпо.
840 ₴/комплект
- Готово до відправки
+380 (93) 467-17-06
Консультація по наявності товаруповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гіпсові кашпо "Циліндр/Квадрат" в кількості - 6шт.
Вироби мають дефекти та кольорові нерівності.
Кашпо "Циліндр":
- Розміри: 6.8х8см.
Відтінок кольору може трохи відрізнятися від представленого на фотографії, залежно від налаштувань вашого екрану, а також умов освітлення під час зйомки.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 0.08 кг |
| Ширина | 68 мм |
| Об`єм | 0.04 л |
| Висота | 80 мм |
| Основні атрибути | |
| Виробник | Handmade |
| Призначення | Для кімнатних рослин |
| Встановлення | Настільна |
| Матеріал | Гіпс |
| Форма | Фігурна |
| Тип | Кашпо |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Різні кольори |
- Ціна: 840 ₴/комплект

