
Подарунковий набір
-32%
Срібний комплект " Щирі почуття", фіанітами, рубіновий колір, 925 Проба 15
8 000 ₴
5 440 ₴
- В наявності
- Код: 423/3
+380 (93) 467-17-06
Консультація по наявності товаруповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Замов та отримай подарунокВи заощаджуєте 120 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Срібний комплект " Щирі почуття", фіанітами, рубіновий колір, 925 Проба 15»
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Срібний комплект " Щирі почуття", фіанітами, рубіновий колір, 925 Проба
В комплекті кольє сережки та каблучка.
Артикул: 423/3
Сережки
Тип застібки - вкрутки
Вага: 1.63гр
Кільце
Розмір 17
Вага: 1,45 гр
Кольє
Розмір: 40 см ( +5см регульована)
Вага: 2.45гр
Загальна вага виробів: 5.53 гр
Вироби мають пробу і бирку.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nobrand |
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Жіноча |
| Склад набору | Сережки, Кольє, Кільце |
| Проба | 925 |
| Колір металу | Білий |
| Покриття | Родій |
| Камені вставки | Фіаніт |
| Колір каменів | Червоний |
| Вид каменю/вставки | Натуральний |
| Стан | Новий |
| Тематика | Торжество |
| Тип застежки | Гвоздик |
| Розміри | |
| Розмір кільця | 15 |
| Довжина кольє/ланцюжка | 40 мм |
| Довжина кулона/підвіски | 0.9 мм |
| Вага | 2.45 г |
| Ширина кулона/підвіски | 0.9 мм |
- Ціна: 5 440 ₴


