
Гіпсова підставка Лотос під пахощі, для аромапаличок і пало санто 4,5 х 9см Жовтий
161 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
Гіпсова підставка "Лотос" для Пало Санто
- Розмір Лотоса: 4,5 х 9см.
Гіпсові підставки для Пало Санто – це чудовий спосіб додати трохи екзотики та затишку до вашого будинку. Вони стануть стильним доповненням до будь-якого інтер’єру та допоможуть Вам насолодитися приємним ароматом Пало Санто.
За підставками для Пало Санто легко доглядати. Для їхнього очищення достатньо просто протерти їх вологою ганчіркою.
Гіпсові підставки для Пало Санто виготовляються з високоякісного гіпсу, що робить їх міцними та довговічними. Вироби покриваються спеціальним захисним лаком для меншого забруднення виробів і легшого їх очищення. Вони також доступні в широкому діапазоні форм і кольорів, що дозволяє знайти ідеальний варіант для естетичного задоволення або під інтер'єр.
Відтінок кольору може трохи відрізнятися від представленого на фотографії, залежно від налаштувань вашого екрану, а також умов освітлення під час зйомки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Handmade |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал виготовлення | Гіпс |
| Ширина свічника | 90 мм |
| Висота свічника | 45 мм |
| Комплектація свічкою | 1 |
| Кількість місць для свічок | 1 |
| Діаметр свічника | 39 мм |
| Вага свічника | 80 г |
| Колір | Жовтий |
| Тип свічника | настільний (камінний) |
| Основні атрибути | |
| Стан | Нове |
- Ціна: 161 ₴





