
Новинка
Набір гіпсових фігурок Фотореквізити, гіпсове кашпо для предметної зйомки 10 шт
949 ₴/комплект
- В наявності
+380 (93) 467-17-06
Консультація по наявності товаруповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Набір "Фотореквізити".
Гіпсові вироби для фотозони — це чудовий спосіб додати реалістичності та творчості до предметного знімання. Вони можуть використовуватися для створення різноманітних ефектів, від створення відчуття масштабу або текстури до додавання елементу візуальних асоціацій.
Гіпсові фотореквізити виготовляються з високоякісного гіпсу, що робить їх міцними та довговічними. Вироби покриваються спеціальним захисним лаком для меншого забруднення виробів і легшого їх очищення. Вони також доступні в широкому діапазоні форм і кольорів, що дозволяє знайти ідеальний варіант для будь-якого проєкту.
До набору входить:
- Розмір "Macaron": 4,8 х 4,3 см.
- Розмір "Rainbow": 5,5 х 5,5 см.
- Розмір "Stone": 6.8x4.5см.
- Розмір "Sky": 8 х 7 см.
- Размір "Мушля" : 11,2х1,2см.
- Розмір "Багатогранник": 7,5 х 7,5см.
- Розмір "Коло": 8.1х1см
- Розмір "Долоня": 5 х 9 см.
- Розмір "Подіуми": 2х3см; 2х2см.
- Розмір "Сота текстурна" : 8,5 х 7,4см.
Відтінок кольору може трохи відрізнятися від представленого на фотографії, залежно від налаштувань вашого екрану, а також умов освітлення під час зйомки.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Handmade |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Основні | |
| Місце використання | Домівка |
| Ширина підставки | 112 мм |
| Висота підставки | 12 мм |
| Вага підставки | 0.01 кг |
| Варіант встановлення підставки | підвіконня, стіл |
| Матеріал | Гіпс |
| Колір | Біг |
- Ціна: 949 ₴/комплект


