
-23%
Чоловічий масивний срібний ланцюг, цепочка Рамзес, 60см, чорнена, 925 Проба
35 000 ₴
26 950 ₴
- В наявності
- Код: 32Ч
+380 (93) 467-17-06
Консультація по наявності товаруповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Замов та отримай подарунокВи заощаджуєте 100 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Чоловічий масивний срібний ланцюг, цепочка Рамзес, 60см, чорнена, 925 Проба»
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловічий масивний срібний ланцюг Рамзес, 60см, чорнена
Артикул: 32Ч
Срібло 925 Проба
Розмір: 60 см
Вага: 58.35 гр
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeLoS |
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Чоловіча |
| Проба | 925 |
| Покриття | Чорніння |
| Довжина | 600 мм |
| Ширина | 8 мм |
| Товщина | 5 мм |
| Вага | 58.35 г |
| Стан | Новий |
| Розмір | 55 |
- Ціна: 26 950 ₴











