
Набір гіпсових кашпо Blend на підставці для кактусів і сукулентів, ємність для заливки свічок
385 ₴/комплект
- Готово до відправки
- Код: IS3680
Гіпсові кашпо " Blend" на овальній підставці
Гіпсові кашпо - це чудовий спосіб додати трохи стилю та елегантності до будь-якого приміщення. Гіпсові горщики можуть використовуватися для вирощування декоративних рослин, але вони особливо добре підходять для кактусів і сукулентів. Також Ви можете використовувати гіпсові кашпо для самостійного заливання свічок або як стильний елемент фотозони.
Гіпсові вироби виготовляються з високоякісного гіпсу, що робить їх міцними та довговічними. Вироби покриваються спеціальним захисним лаком для меншого забруднення виробів і легшого їх очищення. Вони також доступні в широкому діапазоні форм, кольорів і техніках що дозволяє знайти ідеальний варіант для будь-якого інтер'єру.
Кашпо "Mini 2.0":
- Розміри: 5х5,2см
Кашпо "Sky":
- Діаметр: 8 см.
- Висота: 4 см.
Підставка овальна:
- Розмір: 18х9,5х1,6см.
Якщо потрібно кашпо з отвором на дні, уточнюйте при замовленні товару!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Кашпо |
| Виробник | Handmade |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Гіпс |
| Колір | Жовтий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 50 мм |
| Висота | 52 мм |
| Вага | 0.1 кг |
| Кашпо "Sky" | |
| Розмір | 8.2х4см |
| Підставка | |
| Розмір овального кашпо | 18х9,5х1,6см |
- Ціна: 385 ₴/комплект







