
Гіпсовий горщик Duo для кактусів і сукулентів, ємність для заливки свічок ⟷8см,↑6.8см Бежевий
150 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Готово до відправки
- Код: IS3429
Гіпсове кашпо "Duo"
Гіпсові кашпо - це чудовий спосіб додати трохи стилю та елегантності до будь-якого приміщення. Гіпсові горщики можуть використовуватися для вирощування декоративних рослин, але вони особливо добре підходять для кактусів і сукулентів. Також Ви можете використовувати гіпсові кашпо для самостійного заливання свічок або як стильний елемент фотозони.
Гіпсові вироби виготовляються з високоякісного гіпсу, що робить їх міцними та довговічними. Вироби покриваються спеціальним захисним лаком для меншого забруднення виробів і легшого їх очищення. Вони також доступні в широкому діапазоні форм, кольорів і техніках що дозволяє знайти ідеальний варіант для будь-якого інтер'єру.
Кашпо "Duo":
-
Розмір квадратного кашпо: 6.8х8 см.
Відтінок кольору може трохи відрізнятися від представленого на фотографії, залежно від налаштувань вашого екрану, а також умов освітлення під час зйомки.
Якщо потрібно кашпо з отвором на дні, уточнюйте при замовленні товару!
Є можливість замовити в різному кольорі та техніці виготовлення за індивідуальним замовленням в дірект !
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Кашпо |
| Виробник | Handmade |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для кімнатних рослин |
| Встановлення | Настільна |
| Матеріал | Гіпс |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Бежевий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 80 мм |
| Висота | 68 мм |
| Вага | 0.25 кг |
| Об`єм | 0.14 л |
- Ціна: 150 ₴





