
Набір під пахощі Долонь Mini та кашпо Smart з гіпсу для аромапаличок і пало санто на овальній підставці
454 ₴/комплект
- Готово до відправки
- Код: IS3378
Гіпсовий набір "Долонь Mini" та кашпо "Smart" в техніці Marble на овальній підставці для медитації
- Кашпо Долонь Mini: 5х9см
- Кашпо Smart: 5x4см.
- Овальна підставка: 9.5x18x1.6 см.
Зануртеся в атмосферу розслаблення і комфорту з нашим набором підставок для Пало Санто і пахощів, та гіпсовим кашпо.
Гіпсові підставки для пахощів та Пало Санто дозволяють зручно і безпечно розмістити ароматичні палички та деревину, забезпечуючи їх стабільність і запобігаючи можливому пошкодженню поверхні.
Додайте до своєї колекції гіпсові кашпо які можуть використовуватися як ваза для сухоцвітів або горщик для заливки свічок, висадки сукулентів, міні кактусів і декоративного моху, які стануть елегантним акцентом вашого інтер'єру. Наш набір допоможе створити гармонійну композицію, де кожен елемент підкреслює красу і стиль Вашого приміщення.
І не забудьте про їх потенціал як елементів інтер'єру для фотозони - розмістіть елементи комплекту до Вашої фото композиції, створюючи привабливі фони для незабутніх знімків.
Гіпсові набори для медитації виготовляються з високоякісного гіпсу, що робить їх міцними та довговічними. Вироби покриваються спеціальним захисним лаком для меншого забруднення виробів і легшого їх очищення. Вони також доступні в широкому діапазоні форм і кольорів, що дозволяє знайти ідеальний варіант для естетичного задоволення або під інтер'єр.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Handmade |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 210 г |
| Колір | Білий |
| Висота | 16 мм |
| Ширина | 95 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Гіпс |
| Довжина | 185 см |
| smart | 5x4см. |
| Ладонь Mini | 5х9 см. |
| Основні атрибути | |
| Стан | Нове |
- Ціна: 454 ₴/комплект










