
SALE
Уцінений набір підставок, 9шт. Підставки для суккулентів. Гіпсові підставки.
900 ₴
- Немає в наявності
- Код: IS3376
+380 (93) 467-17-06
Консультація по наявності товаруповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гіпсові підставки "Коло" в кількості - 9шт.
Вироби мають дефекти та кольорові нерівності.
- Розміри: 11,2х1,2см.
Відтінок кольору може трохи відрізнятися від представленого на фотографії, залежно від налаштувань вашого екрану, а також умов освітлення під час зйомки.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Handmade |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Гіпс |
| Колір | Різні кольори |
| Встановлення | Настільна |
| Тип | Кашпо |
| Призначення | Для кімнатних рослин |
| Форма | Фігурна |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 112 мм |
| Висота | 10 мм |
| Вага | 0.08 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Об'єм | 0.04 |
- Ціна: 900 ₴

