
Гіпсова підставка Хвиля, фото реквізит для предметної зйомки ⟷13х12.5см
110 ₴
Мінімальне замовлення — 30 шт.
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Немає в наявності
- Тільки оптом
- Код: IS3306
+380 (93) 467-17-06
Консультація по наявності товаруповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кашпо з гіпсу - це виріб, який виготовляється з гіпсу Г20 з пластифікатором, який є міцним і зносостійким матеріалом. Пластифікатор - це суміш для гіпсу, яка робить його більш міцним і водостійким матеріалом, ніж звичайний гіпс.
Додаткові послуги за одиницю виробу:
- +5грн - За виріб покритий захисним лаком.
- +10грн - За виріб в техніці Marble (Мрамор) + захисний лак.
- +10грн - За виріб з декором (поталь) + захисний лак.
- +20грн - За виріб з акриловим фарбуванням + захисний лак.
Відтінок кольору може трохи відрізнятися від представленого на фотографії, залежно від налаштувань вашого екрану, а також умов освітлення під час зйомки.
Характеристики:
- Міцність: Кашпо з гіпсу з пластифікатором є міцнішим за звичайний гіпс і може витримати значні навантаження.
- Зносостійкість: Кашпо з гіпсу також є зносостійким і не втрачає свій зовнішній вигляд з часом.
- Водонепроникність: Кашпо з гіпсу з пластифікатором менше піддається руйнуванню від вологи.
- Легкість: Кашпо з гіпсу є легким, тому його легко переносити.
- Екологічність: Кашпо з гіпсу є екологічно чистим матеріалом.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ручна Робота |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Вага | 0.25 кг |
| Форма | Фігура |
| Колір | Білий |
| Встановлення | Настільна |
| Тип | Кашпо |
| Основні | |
| Вага підставки | 0.25 кг |
| Матеріал | Гіпс |
| Ширина | 130 мм |
- Ціна: 110 ₴
- Мінімальне замовлення: 30 шт.

