
NEW!
Набір гіпсових фігурок Фотореквізити, гіпсове кашпо для предметної зйомки 3шт
362 ₴/комплект
- В наявності
- Код: IS3218
+380 (93) 467-17-06
Консультація по наявності товаруповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Набір "Фотореквізити".
Гіпсові вироби для фотозони — це чудовий спосіб додати реалістичності та творчості до предметного знімання. Вони можуть використовуватися для створення різноманітних ефектів, від створення відчуття масштабу або текстури до додавання елементу візуальних асоціацій.
Гіпсові фотореквізити виготовляються з високоякісного гіпсу, що робить їх міцними та довговічними. Вироби покриваються спеціальним захисним лаком для меншого забруднення виробів і легшого їх очищення. Вони також доступні в широкому діапазоні форм і кольорів, що дозволяє знайти ідеальний варіант для будь-якого проєкту.
До набору входить:
- Розмір "Macaron": 4,8 х 4,3 см.
- Розмір "Rainbow": 5,5 х 5,5 см.
- Розмір "Колона": 4,8 х 10 х 4 см.
Відтінок кольору може трохи відрізнятися від представленого на фотографії, залежно від налаштувань вашого екрану, а також умов освітлення під час зйомки.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Handmade |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Білий |
| Матеріал | Гіпс |
| Місце використання | Домівка |
| Ширина підставки | 48 мм |
| Висота підставки | 100 мм |
| Вага підставки | 0.01 кг |
| Варіант встановлення підставки | підвіконня, стіл |
| "Macaron" | |
| розмір | 4,8 х 4,3 см. |
- Ціна: 362 ₴/комплект





