
Набір підсвічників з гіпсу в техніці Terrazzo для столових свічок 2шт Рожевий
345 ₴/комплект
- Готово до відправки
- Код: IS3097
Набір декоративних підсвічників (2шт) в техніці Terrazzo
Гіпсовий декоративний підсвічник для столових свічок - це елегантний і стильний аксесуар, який додає особливий шарм до Вашого столу. Виготовлений з високоякісного гіпсу, цей підсвічник має унікальний дизайн, який привертає увагу. Він ідеально підходить для столових свічок, додаючи їм елегантність і створюючи романтичну атмосферу.
Підсвічники для столових свічок можна використовувати на обідньому столі, в ресторані або при особливих випадках. Насолоджуйтеся особливими моментами за світлом столових свічок, підкресленим гіпсовим підсвічником.
Гіпсові підставки виготовляються з високоякісного гіпсу, що робить їх міцними та довговічними. Вироби покриваються спеціальним захисним лаком для меншого забруднення виробів і легшого їх очищення. Вони також доступні в широкому діапазоні форм і кольорів, що дозволяє знайти ідеальний варіант для естетичного задоволення або під інтер'єр.
Розмір підсвічників:
- Ширина - 9 см.
- Висота - 4.2 см.
- Глибина підсвічників: - 2.7см.
Є можливість замовити в різному кольорі та техніці виготовлення за індивідуальним замовленням в дірект !
Відтінок кольору може трохи відрізнятися від представленого на фотографії, залежно від налаштувань вашого екрану, а також умов освітлення під час зйомки.
| Основні | |
|---|---|
| Глибина підсвічника | 27 мм |
| Кількість місць для свічок | 1 |
| Діаметр підсвічника | 25 мм |
| Ширина підсвічника | 90 мм |
| Стан | Новий |
| Вага підсвічника | 70 г |
| Комплектація свічкою | 1 шт. |
| Країна виробник | Україна |
| Виробник | Handmade |
| Колір | Рожевий |
| Висота підсвічника | 42 мм |
| Тип рекомендованої свічки | довга свічка циліндричної форми |
| Матеріал виготовлення | Гіпс |
| Тип підсвічника | настільний (камінний) |
- Ціна: 345 ₴/комплект






