
Гіпсове кашпо Багатогранник, фото реквізит для предметної зйомки Білий-Текстурний
80 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Готово до відправки
- Код: IS3087
Фотореквізит "Багатогранник"
Гіпсові вироби для фотозони — це чудовий спосіб додати реалістичності та творчості до предметного знімання. Вони можуть використовуватися для створення різноманітних ефектів, від створення відчуття масштабу або текстури до додавання елементу візуальних асоціацій.
Гіпсові фотореквізити виготовляються з високоякісного гіпсу, що робить їх міцними та довговічними. Вироби покриваються спеціальним захисним лаком для меншого забруднення виробів і легшого їх очищення. Вони також доступні в широкому діапазоні форм і кольорів, що дозволяє знайти ідеальний варіант для будь-якого проєкту.
- Розмір вироба: 7,5 х 7,5см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Handmade |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Гіпс |
| Місце експлуатації | Будинок, Дача |
| Варіант установки підставки | підвіконня, стіл |
| Висота підставки | 10 мм |
| Вага підставки | 0.1 кг |
| Стан | Новий |
| Діаметр підставки | 75 мм |
| Матеріал виготовлення | Гіпс |
| Кількість місць для свічок | 1 |
| Вага свічника | 50 г |
| Колір | Білий-Текстурний |
- Ціна: 80 ₴






