
NEW!
Гіпсове кашпо Коло, фото реквізит для предметної зйомки ⟷8.1см,↑1см
80 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Готово до відправки
- Код: IS3061
+380 (93) 467-17-06
Консультація по наявності товаруповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фотореквізит "Коло"
Гіпсові вироби для фотозони — це чудовий спосіб додати реалістичності та творчості до предметного знімання. Вони можуть використовуватися для створення різноманітних ефектів, від створення відчуття масштабу або текстури до додавання елементу візуальних асоціацій.
Гіпсові фотореквізити виготовляються з високоякісного гіпсу, що робить їх міцними та довговічними. Вироби покриваються спеціальним захисним лаком для меншого забруднення виробів і легшого їх очищення. Вони також доступні в широкому діапазоні форм і кольорів, що дозволяє знайти ідеальний варіант для будь-якого проєкту.
- Розмір вироба: 8.1х1см
Відтінок кольору може трохи відрізнятися від представленого на фотографії, залежно від налаштувань вашого екрану, а також умов освітлення під час зйомки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Handmade |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Підставка для рослин |
| Матеріал | Гіпс |
| Ширина підставки | 81 мм |
| Висота підставки | 10 мм |
| Вага підставки | 0.05 кг |
| Стан | Новий |
| Діаметр підставки | 81 мм |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр | 8.0 |
| Розміри | |
| Висота | 1 мм |
- Ціна: 80 ₴









