
NEW
Набір текстурних підставок Арка №1 з гіпсу для предметної зйомки 3шт
1 046 ₴/комплект
- В наявності
- Код: IS3010
+380 (93) 467-17-06
Консультація по наявності товаруповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фотореквізити "Арка"
Гіпсові вироби для фотозони — це чудовий спосіб додати реалістичності та творчості до предметного знімання. Вони можуть використовуватися для створення різноманітних ефектів, від створення відчуття масштабу або текстури до додавання елементу візуальних асоціацій.
Гіпсові фотореквізити виготовляються з високоякісного гіпсу, що робить їх міцними та довговічними. Вироби покриваються спеціальним захисним лаком для меншого забруднення виробів і легшого їх очищення. Вони також доступні в широкому діапазоні форм і кольорів, що дозволяє знайти ідеальний варіант для будь-якого проєкту.
- Розмір виробів: 20х10х1см.
- Кількість: 3 шт.
Відтінок кольору може трохи відрізнятися від представленого на фотографії, залежно від налаштувань вашого екрану, а також умов освітлення під час зйомки.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Handmade |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Білий |
| Колір 2 | Сірий |
| Колір 3 | Чорний |
| Основні | |
| Діаметр підставки | 200 мм |
| Місце використання | Домівка, Дача |
| Ширина підставки | 100 мм |
| Висота підставки | 20 мм |
| Вага підставки | 0.8 кг |
| Варіант встановлення підставки | підвіконня, стіл |
| Матеріал | Гіпс |
| Тип | скульптура |
| Набір | |
| Назва | 1 |
- Ціна: 1 046 ₴/комплект




