
Набір гіпсових горщиків Crystal на підставці для кактусів і сукулентів, ємність для заливки свічок
489 ₴/комплект
- Готово до відправки
- Код: IS2932
Гіпсові кашпо "Crystal" на овальній підставці
Гіпсові кашпо - це чудовий спосіб додати трохи стилю та елегантності до будь-якого приміщення. Гіпсові горщики можуть використовуватися для вирощування декоративних рослин, але вони особливо добре підходять для кактусів і сукулентів. Також Ви можете використовувати гіпсові кашпо для самостійного заливання свічок або як стильний елемент фотозони.
Гіпсові вироби виготовляються з високоякісного гіпсу, що робить їх міцними та довговічними. Вироби покриваються спеціальним захисним лаком для меншого забруднення виробів і легшого їх очищення. Вони також доступні в широкому діапазоні форм, кольорів і техніках що дозволяє знайти ідеальний варіант для будь-якого інтер'єру.
Кашпо "Cristal":
-
Розмір : 7х10см.
Кашпо "Mini":
- Розмір : 5х6,5 см
Підставка овальна:
- Розмір: 18х9,5х1,6см.
Відтінок кольору може трохи відрізнятися від представленого на фотографії, залежно від налаштувань вашого екрану, а також умов освітлення під час зйомки.
Якщо потрібно кашпо з отвором на дні, уточнюйте при замовленні товару!
Є можливість замовити в різному кольорі та техніці виготовлення за індивідуальним замовленням в дірект !
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Handmade |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Гіпс |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 70 мм |
| Висота | 100 мм |
| Вага | 0.8 кг |
| Основні | |
| Тип | Контейнер для ватних дисків |
| Підставка | |
| Розмір овального кашпо | 18х9,5х1,6см |
| Кашпо "Mini" | |
| Розмір | 5х6,5см |
- Ціна: 489 ₴/комплект





