
Гіпсовий горщик Оригамі для кактусів і сукулентів, ємність для заливки свічок 10.7х8.6см
460 ₴
- Готово до відправки
- Код: IS2731
Гіпсове кашпо "Оригамі" з декором
Гіпсові кашпо - це чудовий спосіб додати трохи стилю та елегантності до будь-якого приміщення. Гіпсові горщики можуть використовуватися для вирощування декоративних рослин, але вони особливо добре підходять для кактусів і сукулентів. Також Ви можете використовувати гіпсові кашпо для самостійного заливання свічок або як стильний елемент фотозони.
Гіпсові вироби виготовляються з високоякісного гіпсу, що робить їх міцними та довговічними. Вироби покриваються спеціальним захисним лаком для меншого забруднення виробів і легшого їх очищення. Вони також доступні в широкому діапазоні форм, кольорів і техніках що дозволяє знайти ідеальний варіант для будь-якого інтер'єру.
Кашпо :
- Діаметр: 10,7 см.
- Висота: 8,6 см.
Відтінок кольору може трохи відрізнятися від представленого на фотографії, залежно від налаштувань вашого екрану, а також умов освітлення під час зйомки.
Якщо потрібно кашпо з отвором на дні, уточнюйте при замовленні товару!
Є можливість замовити в різному кольорі та техніці виготовлення за індивідуальним замовленням в дірект !
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 0.4 кг |
| Діаметр | 107 мм |
| Висота | 86 мм |
| Основні атрибути | |
| Виробник | Handmade |
| Призначення | Для кімнатних рослин |
| Встановлення | Настільна |
| Матеріал | Гіпс |
| Форма | Кругла |
| Тип | Кашпо |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Білий |
- Ціна: 460 ₴






