
Аромасвічка Серце з соєвого воску з декором зі свічкою в гіпсовом кашпо на підставці ручної роботи Sensual Vetiver
776 ₴/комплект
- Готово до відправки
- Код: IS2600
Зануртесь в чарівний світ ароматів з нашими соєвими свічками на гіпсовій підставці. Цей набір включає натуральну фігурну соєву ароматичну свічку і соєву свічку в кашпо, які плавно палають, випускаючи чудові аромати ефірних масел. Свічки розміщені на декоративній гіпсовій підставці, створюючи елегантний акцент у вашому просторі.
Наш комплект додає шарму і стилю до вашого інтер'єру, створюючи затишну атмосферу. Ви можете розмістити їх на столі, полиці або будь-якому іншому місці, щоб насолоджуватися приємним ароматом і гармонією, які вони створюють. Цей набір є чудовим подарунком для вашого дому або для близьких людей, які цінують якість і стиль.
- Свічка "Серце": 3.5 х 7.5 х 6 см.
- Свічка "Sky": 8 х 4 см.
- Підставка овальна: 18х9,5х1,6см.
Коротко про переваги соєвих свічок:
-
Соєвий віск - це біологічно і екологічно чистий продукт, який не містить продуктів нафтопереробки.
-
За рахунок низької температури плавлення, горять повільніше і довше.
-
Соєвий віск абсолютно безпечний для шкіри.
-
Соєві свічки коптять на 90% меньше ніж парафінові.
-
При горінні свічка не перевищує рівень СО2 в повітрі.
-
Соєвий віск не залишає плям на одязі і меблях, його легко почистити за допомогою теплої води і мила.
Аромати "Композиції" :
Orgazmiс:
-
Верхні ноти: цитрус, ветивер, рожева герань.
-
Середні ноти: лаванда, цикламен, геліотроп, жасмин.
-
Базові ноти: пачулі, ванільний крем, амбра, мускус.
Tropical Forest:
-
Добре збалансований аромат, який посилений нотами повітря і солоної води.
-
Верхні ноти: нектарин, водяна лілія.
-
Середні ноти: пасіфлора, орхідея, гіацинт.
Sensual Vetiver:
-
Верхні ноти: мандарин, чорний перець, кардамон.
-
Середні ноти: гвоздика, ветивер, шкіра.
-
Базові ноти: ладан, мірра, сандал, мускус.
Aphrodisiac:
-
Верхні ноти: грейпфрут, лимон, мандарин, залене листя.
-
Середні ноти: жасмин, лілія, бамбук.
-
Базові ноти: евкаліпт, деревина.
Сitrus & Wood:
-
Верхні ноти: кафрский лайм, лимон, озон.
-
Середні ноти: базилік, чорний перець, огірок.
-
Базові ноти: ветивер, гвоздіка.
Fresh & Amber:
Свіжий і добре збалансований аромат.
-
Верхні ноти: яблуко, огірки, юзу.
-
Середні ноти: магнолія, тубероза, конвалія і свіжозрізані троянди.
-
Базові ноти: сандалове дерево, біла амбра.
Patchouli Intense :
Спокусливий та сміливий аромат, який пробуджує силу та впевненість.
- Верхні ноти: грейпфрут, бергамот та лимон.
- Середні ноти: перець, імбир, жасмин, водяні морські ноти, відтінок перцевої мʼяти,
- Базові ноти: пачулі, кедр, ветивер.
Strawberry Cheesecake
Апетитний аромат полуниці округляються гострими відтінками лимонної та апельсинової цедри що лежать на подушці ванілі, вершків, цукру
та хрусткого крекера.
- Верхні ноти: полуниця
- Середні ноти: лимонна, апельсинова цедра
- Базові ноти: ваніль, вершки, цукор.
Сaramel popcorn
Солодке та солоне, гурманська суміш попкорну яка вкрита карамеллю та морською сіллю.
- Верхні ноти: апельсин, кокос.
- Середні ноти: карамель, морська сіль, праліне.
- Базові ноти: попкорн, вершкове масло.
Verbena:
Аромат неймовірно стійкий який розкривається незвичайною квітковою нотою, а завершується цитрусом
Сotton:
Mono аромат який сповнений ніжним та ненав'язливими квітковими нотами, асоціюється з ароматом чистототи та свіжості.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Handmade |
| Країна виробник | Україна |
| Вид свічки | Свічка-фігурка |
| Матеріал виготовлення | Соєвий віск |
| Колір | Рожевий |
| Час горіння | 23 годин |
| Кількість свічок в наборі | 2 шт. |
| Наявність підставки | 1 шт. |
| Ширина свічки | 60 мм |
| Глибина свічки | 75 мм |
| Висота свічки | 35 мм |
| Вага свічки | 120 г |
| Свічка в кашпо | |
| Час горіння (година) | 20 |
| Вага | 120 г |
| Розміри кашпо: | 8х4 см |
| Підставка | |
| Розмір | 18х9,5х1,6см. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ароматизована | Sensual Vetiver |
- Ціна: 776 ₴/комплект





