
Соєва свічка з ефірними аромамаслами в гіпсовому кашпо Mono M з декором
632 ₴
- Готово до відправки
- Код: IS2394
Соєва свічка "Mono M"
Ароматичні соєві свічки в гіпсових кашпо - це витончений спосіб додати аромату і стилю до вашого дому. Виготовлені з високоякісного соєвого воску, ці свічки розповсюджують приємні аромати, які створюють затишну атмосферу. Гіпсові кашпо, мають неповторний дизайн і стильний вигляд, що додає елегантності і краси.
Вони можуть бути використані як декоративний елемент в будь-якому інтер'єрі і створюють гармонійне поєднання з іншими предметами декору. Виберіть свої улюблені аромати, які створюють спокій, розслаблення або освіження, і насолоджуйтесь чудовими ароматами.
-
Розмір свічок: 16x8x6см.
Відтінок кольору може трохи відрізнятися від представленого на фотографії, залежно від налаштувань вашого екрану, а також умов освітлення під час зйомки.
Коротко про переваги соєвих свічок:
-
Соєвий віск - це біологічно і екологічно чистий продукт, який не містить продуктів нафтопереробки.
-
За рахунок низької температури плавлення, горять повільніше і довше.
-
Соєвий віск абсолютно безпечний для шкіри.
-
Соєві свічки коптять на 90% меньше ніж парафінові.
-
При горінні свічка не перевищує рівень СО2 в повітрі.
-
Соєвий віск не залишає плям на одязі і меблях, його легко почистити за допомогою теплої води і мила.
Aromatherepy collection :
Relax:
Orgazmiс:
-
Верхні ноти: цитрус, ветивер, рожева герань.
-
Середні ноти: лаванда, цикламен, геліотроп, жасмин.
-
Базові ноти: пачулі, ванільний крем, амбра, мускус.
Fresh & Amber:
Свіжий і добре збалансований аромат.
-
Верхні ноти: яблуко, огірки, юзу.
-
Середні ноти: магнолія, тубероза, конвалія і свіжозрізані троянди.
-
Базові ноти: сандалове дерево, біла амбра.
Euphoria:
Tropical Forest:
Добре збалансований аромат, який посилений нотами повітря і солоної води.
-
Верхні ноти: нектарин, водяна лілія.
-
Середні ноти: пасіфлора, орхідея, гіацинт.
Aphrodisiac:
-
Верхні ноти: грейпфрут, лимон, мандарин, залене листя.
-
Середні ноти: жасмин, лілія, бамбук.
-
Базові ноти: евкаліпт, деревина.
Meditation:
Sensual Vetiver:
-
Верхні ноти: мандарин, чорний перець, кардамон.
-
Середні ноти: гвоздика, ветивер, шкіра.
-
Базові ноти: ладан, мірра, сандал, мускус.
Сitrus & Wood:
-
Верхні ноти: кафрский лайм, лимон, озон.
-
Середні ноти: базилік, чорний перець, огірок.
-
Базові ноти: ветивер, гвоздіка.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Handmade |
| Країна виробник | Україна |
| Вид свічки | Свічка в посудині |
| Ароматизована | Так |
| Матеріал виготовлення | Соєвий віск |
| Колір | Білий |
| Час горіння | 40 годин |
| Кількість свічок в наборі | 1 шт. |
| Діаметр свічки | 80 мм |
| Ширина свічки | 160 мм |
| Висота свічки | 50 мм |
| Вага свічки | 600 г |
- Ціна: 632 ₴



