
Реквізит для фото Подіум, гіпсові кашпо для предметної зйомки 2шт Сірий
115 ₴/пара
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Готово до відправки
- Код: IS2378
Фотореквізити "Подіум"
Гіпсові вироби для фотозони — це чудовий спосіб додати реалістичності та творчості до предметного знімання. Вони можуть використовуватися для створення різноманітних ефектів, від створення відчуття масштабу або текстури до додавання елементу візуальних асоціацій.
Гіпсові фотореквізити виготовляються з високоякісного гіпсу, що робить їх міцними та довговічними. Вироби покриваються спеціальним захисним лаком для меншого забруднення виробів і легшого їх очищення. Вони також доступні в широкому діапазоні форм і кольорів, що дозволяє знайти ідеальний варіант для будь-якого проєкту.
- Розмір виробів: 2х3см і 2х2см.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Handmade |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Вага | 0.1 кг |
| Висота | 2.3 мм |
| Ширина | 2.2 мм |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Великий подіум | 2х3см |
| Маленький подіум | 2х2 см |
| Основні | |
| Діаметр підставки | 20 мм |
| Місце використання | Домівка |
| Вага підставки | 0.05 кг |
| Варіант встановлення підставки | підвіконня, стіл |
| Матеріал | Гіпс |
- Ціна: 115 ₴/пара










