
SALE
Уцінений набір кашпо, 4шт. Кашпо для суккулентів. Гіпсові кашпо.
670 ₴
- Готово до відправки
- Код: IS2162
+380 (93) 467-17-06
Консультація по наявності товаруповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гіпсові кашпо в кількості - 4шт.
Вироби мають дефекти та кольорові нерівності.
Кашпо "Mini":
- Размеры: 4х7,5 см и 5х6,5 см.
Подставка овальная:
- Размер: 18х9,5х1,6см.
Кашпо "Mono M":
- Размер круглого кашпо: 16х8x5 см.
- Размер крышки кашпо: 16х8х1 см.
Подробнее: https://inkstore.com.ua/p1633854066-utsenennyj-nabor-kashpo.html
Відтінок кольору може трохи відрізнятися від представленого на фотографії, залежно від налаштувань вашого екрану, а також умов освітлення під час зйомки.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 0.08 кг |
| Ширина | 65 мм |
| Об`єм | 0.04 л |
| Висота | 50 мм |
| Основні атрибути | |
| Виробник | Handmade |
| Призначення | Для кімнатних рослин |
| Встановлення | Настільна |
| Матеріал | Гіпс |
| Форма | Фігурна |
| Тип | Кашпо |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Різні кольори |
- Ціна: 670 ₴

