
Набір для медитації Будда з гіпсу ручної роботи з підставками для пахощів Сірий
851 ₴/комплект
- Готово до відправки
- Код: IS2117
Гіпсовий набір "Будда" для медитації
До набору входять тільки вироби з гіпсу, такі як:
- Кашпо голова Будди: 9.5 х 10.5 см.
- Кашпо рука Фатіми: 15 х 12 см.
- Кашпо Лотос: 8.5 х 4 см.
Зануртеся в атмосферу розслаблення і комфорту з нашим набором підставок для Пало Санто і пахощів, та гіпсовим кашпо.
Гіпсові підставки для пахощів та Пало Санто дозволяють зручно і безпечно розмістити ароматичні палички та деревину, забезпечуючи їх стабільність і запобігаючи можливому пошкодженню поверхні.
Додайте до своєї колекції гіпсові кашпо які можуть використовуватися як ваза для сухоцвітів або горщик для заливки свічок, висадки сукулентів, міні кактусів і декоративного моху, які стануть елегантним акцентом вашого інтер'єру. Наш набір допоможе створити гармонійну композицію, де кожен елемент підкреслює красу і стиль Вашого приміщення.
І не забудьте про їх потенціал як елементів інтер'єру для фотозони - розмістіть елементи комплекту до Вашої фото композиції, створюючи привабливі фони для незабутніх знімків.
Гіпсові набори для медитації виготовляються з високоякісного гіпсу, що робить їх міцними та довговічними. Вироби покриваються спеціальним захисним лаком для меншого забруднення виробів і легшого їх очищення. Вони також доступні в широкому діапазоні форм і кольорів, що дозволяє знайти ідеальний варіант для естетичного задоволення або під інтер'єр.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Handmade |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Форма | Фігура |
| Призначення | Для кімнатних рослин |
| Встановлення | Настільна |
| Матеріал | Гіпс |
| Тип | Кашпо |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Сірий |
| Розмір кашпо "Лотос" | 9х4.5см |
| Розмір кашпо "голова Будди" | 10.5х9.5см |
| Розмір кашпо "рука Фатіми" | 15х12х3см |
- Ціна: 851 ₴/комплект





