
Гіпсова піставка Shell з рожевим декором, фото реквізит для предметної зйомки ⟷11см,↑2см
150 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Немає в наявності
- Код: IS2004
Підставка "Мушля" з декором
Гіпсові вироби для фотозони — це чудовий спосіб додати реалістичності та творчості до предметного знімання. Вони можуть використовуватися для створення різноманітних ефектів, від створення відчуття масштабу або текстури до додавання елементу візуальних асоціацій.
Гіпсові фотореквізити виготовляються з високоякісного гіпсу, що робить їх міцними та довговічними. Вироби покриваються спеціальним захисним лаком для меншого забруднення виробів і легшого їх очищення. Вони також доступні в широкому діапазоні форм і кольорів, що дозволяє знайти ідеальний варіант для будь-якого проєкту.
- Розмір вироба: 11,2х1,2см.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Handmade |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Рожевий |
| Основні | |
| Місце використання | Домівка, Дача |
| Ширина підставки | 110 мм |
| Висота підставки | 20 мм |
| Вага підставки | 0.1 кг |
| Варіант встановлення підставки | підвіконня, стіл |
| Глибина поставки | 5 мм |
| Матеріал | Гіпс |
- Ціна: 150 ₴








