
Декоративна гіпсова таця Irregular B, фото реквізити для предметної зйомки Сірий
460 ₴
- Готово до відправки
- Код: IS1869
Таця "Irregular B"
Гіпсові таці - це практичні та декоративні аксесуари, які можуть використовуватися для зберігання та презентації предметів, наприклад, ювелірних виробів, косметики, свічок або пахощів. Гіпсові таці можуть додати стиль і елегантність в будь-який інтер'єр. Вони можуть використовуватися в будь-якій кімнаті будинку, наприклад, в кухні, вітальні, спальні або ванній кімнаті.
Гіпсові таці виготовляються з високоякісного гіпсу, що робить їх міцними та довговічними. Вироби покриваються спеціальним захисним лаком для меншого забруднення виробів і легшого їх очищення. Вони також доступні в широкому діапазоні форм і кольорів, що дозволяє знайти ідеальний варіант для будь-якого проєкту.
- Розмір вироба: 28.7x17.2 см.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Handmade |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Ширина | 17 мм |
| Колір | Сірий |
| Довжина | 28 см |
| Основні | |
| Підставка | True |
| Форма тарілки | овальна |
| Довжина тарілки | 285 мм |
| Ширина тарілки | 170 мм |
| Кріплення на стіну | False |
| Матеріал | Гіпс |
- Ціна: 460 ₴



