
Набір гіпсових кашпо Сота, Коло, Квадрат, фото реквізити для предметної зйомки Фіолетовий
345 ₴/комплект
- Готово до відправки
- Код: IS1656
Набір підставок Сота, Коло, Квадрат
Гіпсові вироби для фотозони — це чудовий спосіб додати реалістичності та творчості до предметного знімання. Вони можуть використовуватися для створення різноманітних ефектів, від створення відчуття масштабу або текстури до додавання елементу візуальних асоціацій.
Гіпсові фотореквізити виготовляються з високоякісного гіпсу, що робить їх міцними та довговічними. Вироби покриваються спеціальним захисним лаком для меншого забруднення виробів і легшого їх очищення. Вони також доступні в широкому діапазоні форм і кольорів, що дозволяє знайти ідеальний варіант для будь-якого проєкту.
До набору входить:
- Розмір вироба "Сота": 11,7х10,3х1,3см.
- Розмір вироба "Коло": 11,2х1,2см.
- Розмір вироба "Квадрат": 10,2х10,2х1,5см.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Handmade |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Основні | |
| Місце використання | Домівка, Дача |
| Місткість горщиків | 1 шт. |
| Вага підставки | 0.1 кг |
| Варіант встановлення підставки | підвіконня, стіл |
| Глибина поставки | 5 мм |
| Матеріал | Гіпс |
| Тип | Підставка для рослин |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Фіолетовий |
| Підставка | |
| Розмір квадратної підставки | 10.2х10.2х1.5см |
| Розмір круглої підставки | 11.2х1.2см |
| Розмір постачання у формі стільники | 10.5х10х1.5см |
- Ціна: 345 ₴/комплект







