
Набір гіпоалергенних свічок Хмарки з соєвого воску 2шт
350 ₴
- Готово до відправки
- Код: IS1600
Набір гіпоалергенних свічок "Хмарки"
Гіпоалергенні соєві свічки виготовлені зі 100% натурального соєвого воску, який не містить шкідливих речовин та підходить для людей з чутливою шкірою та алергіями.
Такі свічки мають цікаві та оригінальні форми, які можуть стати елементом декору кімнати. Вони паляться довше та чистіше, ніж звичайні свічки, і мають приємний натуральний аромат сої. Гіпоалергенні соєві свічки - це екологічно чистий варіант для створення атмосфери в домі, на святі чи романтичному вечорі.
- Матеріал: Соєвий віск 100% .
- Розмір свічки: 4,5х7 см (велика), 3,5х5,4 см (мала) .
Коротко про переваги соєвих свічок:
-
Соєвий віск - це біологічно і екологічно чистий продукт, який не містить продуктів нафтопереробки.
-
За рахунок низької температури плавлення, горять повільніше і довше.
-
Соєвий віск абсолютно безпечний для шкіри.
-
Соєві свічки коптять на 90% меньше ніж парафінові.
-
При горінні свічка не перевищує рівень СО2 в повітрі.
-
Соєвий віск не залишає плям на одязі і меблях, його легко почистити за допомогою теплої води і мила.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Handmade |
| Країна виробник | Україна |
| Вид свічки | Свічка-фігурка |
| Ароматизована | Ні |
| Матеріал виготовлення | Соєвий віск |
| Колір | Білий |
| Час горіння | 7 годин |
| Кількість свічок в наборі | 2 шт. |
| Ширина свічки | 70 мм |
| Висота свічки | 45 мм |
| Вага свічки | 110 г |
| Маленька свічка | |
| Час горіння (година) | 5 |
| Вага | 60 г |
| Розмір | 5.4х3.5см |
- Ціна: 350 ₴




