
Новинка
Набір гіпсових підставок Shell, фото реквізити для предметної зйомки 4шт
598 ₴
- Під замовлення
- Код: IS1507
Відправка з 05 квітня 2026+380 (93) 467-17-06
Консультація по наявності товаруповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підставки "Мушля"
Гіпсові вироби для фотозони — це чудовий спосіб додати реалістичності та творчості до предметного знімання. Вони можуть використовуватися для створення різноманітних ефектів, від створення відчуття масштабу або текстури до додавання елементу візуальних асоціацій.
Гіпсові фотореквізити виготовляються з високоякісного гіпсу, що робить їх міцними та довговічними. Вироби покриваються спеціальним захисним лаком для меншого забруднення виробів і легшого їх очищення. Вони також доступні в широкому діапазоні форм і кольорів, що дозволяє знайти ідеальний варіант для будь-якого проєкту.
- Розмір виробів: 11,2х1,2см.
- Кольори: Беж, Білий, Сірий, Блакитний.
Відтінок кольору може трохи відрізнятися від представленого на фотографії, залежно від налаштувань вашого екрану, а також умов освітлення під час зйомки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Handmade |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Гіпс |
| Глибина підставки | 5 мм |
| Висота підставки | 13 мм |
| Вага підставки | 0.1 кг |
| Стан | Новий |
| Діаметр підставки | 110 мм |
| Місце експлуатації | Будинок, Дача |
| Варіант установки підставки | стіл, підвіконня |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Різні кольори |
- Ціна: 598 ₴





