
Гіпсова статуетка Venus на підставці в техніці Terrazzo
472 ₴/комплект
- Немає в наявності
- Код: IS284
Гіпсові статуетки – це популярний вид декору, який можна знайти в багатьох будинках і квартирах. Вони можуть бути як самостійним декором, так і доповненням до інших елементів інтер’єру, наприклад, квітів, свічників або картин. Також статуетки можуть стати стильним акцентом у Вашому домі або подарунком для близьких.
Гіпсові статуетки виготовляються з високоякісного гіпсу, що робить їх міцними та довговічними. Вироби покриваються спеціальним захисним лаком для меншого забруднення виробів і легшого їх очищення. Вони також доступні в широкому діапазоні форм і кольорів, що дозволяє знайти ідеальний варіант для естетичного задоволення або під інтер'єр.
- Розмір статуетки "Venus": 10 х 7см.
- Розмір овальної підставки: 9.5x18x1.6 см.
Відтінок кольору може трохи відрізнятися від представленого на фотографії, залежно від налаштувань вашого екрану, а також умов освітлення під час зйомки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Handmade |
| Висота | 100 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Гіпс |
| Колір | Білий |
| Тематика виробу | Абстракція |
| Вага виробу | 150 г |
| Стан | Новий |
| Підставка | |
| Розмір овального кашпо | 18х9,5х1,6см |
- Ціна: 472 ₴/комплект

