
Набір ароматичних соєвих свічок в гіпсових кашпо Mini на підставці
443 ₴/комплект
- Готово до відправки
- Код: IS243
Набір ароматичних соєвих свічок "Mini"
Набір ароматичних соєвих свічок в гіпсових кашпо - це чудовий подарунок або самостійний комплект, який додасть атмосферу спокою і комфорту у вашому домі. Цей набір включає кілька ароматичних соєвих свічок, розміщених у гіпсових кашпо на гіпсовій підставці, які мають елегантний і стильний вигляд. Кожна свічка створює розслаблюючу атмосферу і надихає вас на відпочинок.
Гіпсові кашпо додають особливий шарм декору і стильно поєднуються з будь-яким інтер'єром. За допомогою цього набору ароматичних свічок в кашпо, ви зможете створити приємну атмосферу і насолоджуватись приємними ароматами в будь-який момент.
- Аромат : Vanilla Cheesecake.
- Кашпо "Mini": 4х7,5 см та 5х6,5 см.
- Підставка овальне:18х9,5х1,6см.
Відтінок кольору може трохи відрізнятися від представленого на фотографії, залежно від налаштувань вашого екрану, а також умов освітлення під час зйомки.
Коротко про переваги соєвих свічок:
-
Соєвий віск - це біологічно і екологічно чистий продукт, який не містить продуктів нафтопереробки.
-
За рахунок низької температури плавлення, горять повільніше і довше.
-
Соєвий віск абсолютно безпечний для шкіри.
-
Соєві свічки коптять на 90% меньше ніж парафінові.
-
При горінні свічка не перевищує рівень СО2 в повітрі.
-
Соєвий віск не залишає плям на одязі і меблях, його легко почистити за допомогою теплої води і мила.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Handmade |
| Країна виробник | Україна |
| Вид свічки | Свічка в посудині |
| Ароматизована | Так |
| Матеріал виготовлення | Соєвий віск |
| Колір | Бежевий |
| Час горіння | 7 годин |
| Кількість свічок в наборі | 2 шт. |
| Наявність підставки | 1 шт. |
| Ширина свічки | 75 мм |
| Висота свічки | 40 мм |
| Вага свічки | 130 г |
| Свічка 2 | |
| Час горіння (година) | 7 |
| Вага | 130 г |
| Розмір | 6.5х5см |
| Підставка | |
| Розмір овального кашпо | 18х9,5х1,6см |
- Ціна: 443 ₴/комплект

