
Набір гіпсових кашпо Duo на підставках для кактусів і сукулентів, ємність для заливки свічок
529 ₴/комплект
- Готово до відправки
- Код: IS217
Гіпсові кашпо "Duo" на підставках
Гіпсові кашпо - це чудовий спосіб додати трохи стилю та елегантності до будь-якого приміщення. Гіпсові горщики можуть використовуватися для вирощування декоративних рослин, але вони особливо добре підходять для кактусів і сукулентів. Також Ви можете використовувати гіпсові кашпо для самостійного заливання свічок або як стильний елемент фотозони.
Гіпсові вироби виготовляються з високоякісного гіпсу, що робить їх міцними та довговічними. Вироби покриваються спеціальним захисним лаком для меншого забруднення виробів і легшого їх очищення. Вони також доступні в широкому діапазоні форм, кольорів і техніках що дозволяє знайти ідеальний варіант для будь-якого інтер'єру.
Кашпо "Duo":
- Розмір круглого кашпо: 6.8х8 см.
- Розмір квадратного кашпо: 6.8х8 см.
- Розмір підставки "Коло": 11,2х1,2см.
- Розмір підставки "Квадрат": 10,2х10,2х1,5см.
Відтінок кольору може трохи відрізнятися від представленого на фотографії, залежно від налаштувань вашого екрану, а також умов освітлення під час зйомки.
Якщо потрібно кашпо з отвором на дні, уточнюйте при замовленні товару!
Є можливість замовити в різному кольорі та техніці виготовлення за індивідуальним замовленням в дірект !
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Handmade |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Гіпс |
| Тип | Кашпо |
| Кашпо | |
| Розмір квадратної підставки | 10.2х10.2х1.5см |
| Розмір круглої підставки | 11.2х1.2см |
| Розмір кашпо | 8х6.8см |
- Ціна: 529 ₴/комплект



