
Набір гіпсових кашпо Sky на подставке для кактусів і сукулентів, ємність для заливки свічок 2шт
443 ₴/комплект
- Готово до відправки
- Код: IS77
Гіпсові кашпо "Sky" на овальній підставці
Гіпсові кашпо - це чудовий спосіб додати трохи стилю та елегантності до будь-якого приміщення. Гіпсові горщики можуть використовуватися для вирощування декоративних рослин, але вони особливо добре підходять для кактусів і сукулентів. Також Ви можете використовувати гіпсові кашпо для самостійного заливання свічок або як стильний елемент фотозони.
Гіпсові вироби виготовляються з високоякісного гіпсу, що робить їх міцними та довговічними. Вироби покриваються спеціальним захисним лаком для меншого забруднення виробів і легшого їх очищення. Вони також доступні в широкому діапазоні форм, кольорів і техніках що дозволяє знайти ідеальний варіант для будь-якого інтер'єру.
Кашпо "Sky":
- Діаметр: 8 см.
- Висота: 4 см.
Підставка овальна:
- Розмір: 18х9,5х1,6см.
Відтінок кольору може трохи відрізнятися від представленого на фотографії, залежно від налаштувань вашого екрану, а також умов освітлення під час зйомки.
Якщо потрібно кашпо з отвором на дні, уточнюйте при замовленні товару!
Є можливість замовити в різному кольорі та техніці виготовлення за індивідуальним замовленням в дірект !
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 0.1 кг |
| Об`єм | 0.13 л |
| Висота | 40 мм |
| Діаметр | 82 мм |
| Основні атрибути | |
| Виробник | Handmade |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Гіпс |
| Тип | Кашпо |
| Форма | Кругла |
| Колір | Рожевий |
| Призначення | Для кімнатних рослин |
| Встановлення | Настільна |
| Стан | Новий |
| Кашпо | |
| Розмір овального кашпо | 18х9,5х1,6см |
| Размер "Sky" | 8.2х4см |
- Ціна: 443 ₴/комплект





