
Набір гіпсових кашпо Minimal в техніці Marble на підставці для кактусів і сукулентів, ємність для заливки свічок Бежевий
489 ₴/комплект
- Готово до відправки
- Код: IS69
Гіпсові кашпо "Minimal" на овальній підставці в техніці Marble
Гіпсові кашпо - це чудовий спосіб додати трохи стилю та елегантності до будь-якого приміщення. Гіпсові горщики можуть використовуватися для вирощування декоративних рослин, але вони особливо добре підходять для кактусів і сукулентів. Також Ви можете використовувати гіпсові кашпо для самостійного заливання свічок або як стильний елемент фотозони.
Гіпсові вироби виготовляються з високоякісного гіпсу, що робить їх міцними та довговічними. Вироби покриваються спеціальним захисним лаком для меншого забруднення виробів і легшого їх очищення. Вони також доступні в широкому діапазоні форм, кольорів і техніках що дозволяє знайти ідеальний варіант для будь-якого інтер'єру.
Розміри кашпо:
- Діаметр: 8 см.
- Висота: 6.8 см.
Підставка овальная:
- Розмір: 18х9,5х1,6см.
Якщо потрібно кашпо з отвором на дні, уточнюйте при замовленні товару!
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 0.2 кг |
| Об`єм | 0.14 л |
| Висота | 68 мм |
| Діаметр | 80 мм |
| Основні атрибути | |
| Виробник | Handmade |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Гіпс |
| Тип | Кашпо |
| Форма | Кругла |
| Колір | Бежевий |
| Призначення | Для кімнатних рослин |
| Встановлення | Настільна |
| Стан | Новий |
| Кашпо | |
| Розмір овального кашпо | 18х9,5х1,6см |
| Розмір кашпо | 8х6.8см |
- Ціна: 489 ₴/комплект

