
Гіпсові кашпо Mini в техніці Marble для кактусів і сукулентів, ємність для заливки свічок Чорний
138 ₴/пара
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: IS47
Гіпсові кашпо "Mini" в техніці Marble
Гіпсові кашпо - це чудовий спосіб додати трохи стилю та елегантності до будь-якого приміщення. Гіпсові горщики можуть використовуватися для вирощування декоративних рослин, але вони особливо добре підходять для кактусів і сукулентів. Також Ви можете використовувати гіпсові кашпо для самостійного заливання свічок або як стильний елемент фотозони.
Гіпсові вироби виготовляються з високоякісного гіпсу, що робить їх міцними та довговічними. Вироби покриваються спеціальним захисним лаком для меншого забруднення виробів і легшого їх очищення. Вони також доступні в широкому діапазоні форм, кольорів і техніках що дозволяє знайти ідеальний варіант для будь-якого інтер'єру.
- Розміри: 4х7,5 см та 5х6,5 см.
Якщо потрібно кашпо з отвором на дні, уточнюйте при замовленні товару!
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 0.1 кг |
| Об`єм | 0.03 л |
| Висота | 40 мм |
| Ширина | 75 мм |
| Основні атрибути | |
| Виробник | Handmade |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Гіпс |
| Тип | Кашпо |
| Форма | Фігурна |
| Колір | Чорний |
| Призначення | Для кімнатних рослин |
| Встановлення | Настільна |
| Стан | Новий |
| Кашпо 2 | |
| Розмір | 6.5х5см |
- Ціна: 138 ₴/пара






