
Набір гіпсових фігурок Фотореквізити, гіпсове кашпо для предметної зйомки 4 шт
546 ₴/комплект
- Готово до відправки
Набір "Фотореквізити".
Гіпсові вироби для фотозони — це чудовий спосіб додати реалістичності та творчості до предметного знімання. Вони можуть використовуватися для створення різноманітних ефектів, від створення відчуття масштабу або текстури до додавання елементу візуальних асоціацій.
Гіпсові фотореквізити виготовляються з високоякісного гіпсу, що робить їх міцними та довговічними. Вироби покриваються спеціальним захисним лаком для меншого забруднення виробів і легшого їх очищення. Вони також доступні в широкому діапазоні форм і кольорів, що дозволяє знайти ідеальний варіант для будь-якого проєкту.
До набору входить:
- Розмір "Дуга" : 7,5 х 7,5 см.
- Розмір "Долоня": 5 х 9 см.
- Розмір "Macaron": 4,8 х 4,3 см.
- Розмір "Подіуми": 2х3см; 2х2см.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Handmade |
| Країна виробник | Україна |
| Місце використання | Домівка |
| Ширина підставки | 112 мм |
| Висота підставки | 12 мм |
| Вага підставки | 0.01 кг |
| Варіант встановлення підставки | підвіконня, стіл |
| Колір | Біг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Гіпс |
- Ціна: 546 ₴/комплект




