
HOT NEW!
Реквізит для фото Овальне гіпсове кашпо з золотим декором для предметної зйомки ⟷18см,↑1.6см
201 ₴
- Під замовлення
- Код: IS3078
Відправка з 04 квітня 2026+380 (93) 467-17-06
Консультація по наявності товаруповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Овальна підставка з декором
Гіпсові вироби для фотозони — це чудовий спосіб додати реалістичності та творчості до предметного знімання. Вони можуть використовуватися для створення різноманітних ефектів, від створення відчуття масштабу або текстури до додавання елементу візуальних асоціацій.
Гіпсові фотореквізити виготовляються з високоякісного гіпсу, що робить їх міцними та довговічними. Вироби покриваються спеціальним захисним лаком для меншого забруднення виробів і легшого їх очищення. Вони також доступні в широкому діапазоні форм і кольорів, що дозволяє знайти ідеальний варіант для будь-якого проєкту.
- Розмір вироба: 9.5x18x1.6 см.
Відтінок кольору може трохи відрізнятися від представленого на фотографії, залежно від налаштувань вашого екрану, а також умов освітлення під час зйомки.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Handmade |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Основні | |
| Місце використання | Домівка, Дача |
| Місткість горщиків | 2 шт. |
| Ширина підставки | 180 мм |
| Висота підставки | 15 мм |
| Вага підставки | 0.2 кг |
| Варіант встановлення підставки | підвіконня, стіл |
| Глибина поставки | 5 мм |
| Матеріал | Гіпс |
| Тип | Підставка для рослин |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Білий |
| Декор | Золото |
- Ціна: 201 ₴








