
Гіпсові підставки Багатогранники, фото реквізити для предметної зйомки 2шт Беж-Сірий
161 ₴/комплект
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Готово до відправки
- Код: IS3016
Фотореквізити "Багатогранник"
Гіпсові вироби для фотозони — це чудовий спосіб додати реалістичності та творчості до предметного знімання. Вони можуть використовуватися для створення різноманітних ефектів, від створення відчуття масштабу або текстури до додавання елементу візуальних асоціацій.
Гіпсові фотореквізити виготовляються з високоякісного гіпсу, що робить їх міцними та довговічними. Вироби покриваються спеціальним захисним лаком для меншого забруднення виробів і легшого їх очищення. Вони також доступні в широкому діапазоні форм і кольорів, що дозволяє знайти ідеальний варіант для будь-якого проєкту.
- Розмір виробів: 7,5 х 7,5см.
- Кількість: 2 шт
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Handmade |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Беж-Сірий |
| Основні | |
| Діаметр підставки | 75 мм |
| Місце використання | Домівка, Дача |
| Висота підставки | 10 мм |
| Вага підставки | 0.1 кг |
| Варіант встановлення підставки | підвіконня, стіл |
| Матеріал | Гіпс |
- Ціна: 161 ₴/комплект





