
NEW
Набір гіпсових підставок Багатогранник, фото реквізити для предметної зйомки 4шт
322 ₴/комплект
- Немає в наявності
- Код: IS3014
+380 (93) 467-17-06
Консультація по наявності товаруповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Набір фотореквізитів "Багатогранник"
Гіпсові вироби для фотозони — це чудовий спосіб додати реалістичності та творчості до предметного знімання. Вони можуть використовуватися для створення різноманітних ефектів, від створення відчуття масштабу або текстури до додавання елементу візуальних асоціацій.
Гіпсові фотореквізити виготовляються з високоякісного гіпсу, що робить їх міцними та довговічними. Вироби покриваються спеціальним захисним лаком для меншого забруднення виробів і легшого їх очищення. Вони також доступні в широкому діапазоні форм і кольорів, що дозволяє знайти ідеальний варіант для будь-якого проєкту.
- Розмір виробів: 7,5 х 7,5см.
- Кількість: 4шт.
Відтінок кольору може трохи відрізнятися від представленого на фотографії, залежно від налаштувань вашого екрану, а також умов освітлення під час зйомки.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Handmade |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Білий |
| Колір 2 | Біг |
| Колір 3 | Блакитний |
| Колір 4 | Рожевий |
| Основні | |
| Діаметр підставки | 75 мм |
| Місце використання | Домівка, Дача |
| Місткість горщиків | 1 шт. |
| Висота підставки | 10 мм |
| Вага підставки | 0.1 кг |
| Варіант встановлення підставки | підвіконня, стіл |
| Матеріал | Гіпс |
- Ціна: 322 ₴/комплект







