
NEW!
Реквізити для фото Колона, гіпсові кашпо для предметної зйомки 2шт
264 ₴/пара
- В наявності
- Код: IS2924
+380 (93) 467-17-06
Консультація по наявності товаруповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фотореквізити "Колона"
Гіпсові фігурки для фотозони 2шт — це чудовий спосіб додати реалістичності та творчості до предметного знімання. Вони можуть використовуватися для створення різноманітних ефектів, від створення відчуття масштабу або текстури до додавання елементу візуальних асоціацій.
Гіпсові фотореквізити виготовляються з високоякісного гіпсу, що робить їх міцними та довговічними. Вироби покриваються спеціальним захисним лаком для меншого забруднення виробів і легшого їх очищення. Вони також доступні в широкому діапазоні форм і кольорів, що дозволяє знайти ідеальний варіант для будь-якого проєкту.
- Розмір вироба: 4,8 х 10 х 4 см.
Відтінок кольору може трохи відрізнятися від представленого на фотографії, залежно від налаштувань вашого екрану, а також умов освітлення під час зйомки.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Handmade |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Білий |
| Колір 2 | Сірий |
| Основні | |
| Місце використання | Домівка |
| Ширина підставки | 48 мм |
| Висота підставки | 100 мм |
| Вага підставки | 0.09 кг |
| Варіант встановлення підставки | підвіконня, стіл |
| Глибина поставки | 40 мм |
| Матеріал | Гіпс |
- Ціна: 264 ₴/пара






