
Набір гіпсових фігурок Фотореквізити2, гіпсове кашпо для предметної зйомки 5шт
564 ₴/комплект
- Готово до відправки
Набір "Фотореквізити"
Гіпсові вироби для фотозони — це чудовий спосіб додати реалістичності та творчості до предметного знімання. Вони можуть використовуватися для створення різноманітних ефектів, від створення відчуття масштабу або текстури до додавання елементу візуальних асоціацій.
Гіпсові фотореквізити виготовляються з високоякісного гіпсу, що робить їх міцними та довговічними. Вироби покриваються спеціальним захисним лаком для меншого забруднення виробів і легшого їх очищення. Вони також доступні в широкому діапазоні форм і кольорів, що дозволяє знайти ідеальний варіант для будь-якого проєкту.
До набору входить:
- Розмір "Кристали": 4,3 х 10,3см; 4,28 х 8,4см.
- Розмір "Коло": 11,2х1,2см.
- Розмір "Подіуми": 2х3см; 2х2см.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Чорний |
| Розмір маленького кристала | 4х8 см |
| Розмір великого кристала | 4х10см |
| Виробник | Фотореквізит2 |
| Основні | |
| Діаметр підставки | 112 мм |
| Місце використання | Домівка |
| Місткість горщиків | 1 шт. |
| Висота підставки | 12 мм |
| Вага підставки | 0.1 кг |
| Варіант встановлення підставки | підвіконня, стіл |
| Матеріал | Гіпс |
| Подіуми | |
| Розмір | 2х3см; 2 х 2 см. |
- Ціна: 564 ₴/комплект



