
NEW
Гіпсове кашпо Листок Гінкго з золотим декором, фото реквізит для предметної зйомки
230 ₴
- В наявності
- Код: IS2623
+380 (93) 467-17-06
Консультація по наявності товаруповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фотореквізит "Листок Гінкго"
Гіпсові вироби для фотозони — це чудовий спосіб додати реалістичності та творчості до предметного знімання. Вони можуть використовуватися для створення різноманітних ефектів, від створення відчуття масштабу або текстури до додавання елементу візуальних асоціацій.
Гіпсові фотореквізити виготовляються з високоякісного гіпсу, що робить їх міцними та довговічними. Вироби покриваються спеціальним захисним лаком для меншого забруднення виробів і легшого їх очищення. Вони також доступні в широкому діапазоні форм і кольорів, що дозволяє знайти ідеальний варіант для будь-якого проєкту.
- Розмір вироба: 18,5х14,7см.
Відтінок кольору може трохи відрізнятися від представленого на фотографії, залежно від налаштувань вашого екрану, а також умов освітлення під час зйомки.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Handmade |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Білий |
| Основні | |
| Місце використання | Домівка, Дача |
| Ширина підставки | 185 мм |
| Висота підставки | 20 мм |
| Вага підставки | 0.2 кг |
| Варіант встановлення підставки | підвіконня, стіл |
| Глибина поставки | 147 мм |
| Матеріал | Гіпс |
- Ціна: 230 ₴









