
Гіпсовий горщик Mono L патріотичний для кактусів і сукулентів, ємність для заливки свічок ⟷12.8см,↑6см
345 ₴
- Немає в наявності
- Код: IS2164
Гіпсове кашпо з кришкою "Mono L"
Гіпсові кашпо - це чудовий спосіб додати трохи стилю та елегантності до будь-якого приміщення. Гіпсові горщики можуть використовуватися для вирощування декоративних рослин, але вони особливо добре підходять для кактусів і сукулентів. Також Ви можете використовувати гіпсові кашпо для самостійного заливання свічок або як стильний елемент фотозони.
Гіпсові вироби виготовляються з високоякісного гіпсу, що робить їх міцними та довговічними. Вироби покриваються спеціальним захисним лаком для меншого забруднення виробів і легшого їх очищення. Вони також доступні в широкому діапазоні форм, кольорів і техніках що дозволяє знайти ідеальний варіант для будь-якого інтер'єру.
Кашпо "Mono":
- Розмір круглого кашпо: 12.8х12x6 см.
- Розмір кришки кашпо: 1х12 см.
Якщо потрібно кашпо з отвором на дні, уточнюйте при замовленні товару!
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 0.55 кг |
| Ширина | 128 мм |
| Об`єм | 0.35 л |
| Висота | 60 мм |
| Основні атрибути | |
| Виробник | Handmade |
| Призначення | Для кімнатних рослин |
| Встановлення | Настільна, Балконна |
| Матеріал | Гіпс |
| Форма | Кругла |
| Тип | Кашпо |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Різні кольори |
- Ціна: 345 ₴






